Kariéra

Společnost invenio QD s.r.o. přijímá brigádníky i zaměstnance na plný/zkrácený úvazek na pozici Kontrolor – Inspektor kvality. Jedná se převážně o vizuální kontrolu a třídění ve skladech klienta.

Hledáme zaměstnance se zodpovědným přístupem a dobrým zrakem (korekce brýlemi samozřejmě nevadí), ochotou pracovat i ve směnném provozu. Vše ostatní Vás naučíme.

Uvědomujeme si, že časové možnosti zaměstnanců nejsou neomezené, proto nabízíme i možnost vykrývat směny s jiným zaměstnancem. Např. se skupina tří žen na rodičovské dovolené domluví, a navrhované směny si rozdělí mezi sebou tak, aby jim to vyhovovalo (vše samozřejmě konzultují s personalistkou společnosti, která dbá na dodržování Zákoníku práce).

Tímto individuálním přístupem se snažíme vyjít vstříc i lidem, kteří jsou na trhu práce limitovaní, např. rodinám s dětmi, studentům s nepravidelnými studijními povinnostmi apod. Nabízíme příležitost i pro vitální důchodce (podmínkou je ovšem dobrý zrak pro vizuální kontrolu dílů), kteří se opět mohou domluvit a střídat s někým jiným (případně být k dispozici pro jednorázové kratší zakázky a mít tak občasný přivýdělek bez větší časové zátěže).
Samozřejmostí je dodržování platné legislativy a poskytování všech zákonných příplatků, řádné proškolení a poskytnutí pracovního oděvu a obuvi, včasné vyplácení mzdy.

V případě zájmu nám zašlete stručný životopis, případně pouze základní informace o Vás a Vaše kontaktní údaje na info@inveniogroup.cz. Do předmětu e-mailové zprávy uveďte „Zaměstnání“ či „Brigáda“.

Vašeho zájmu si vážíme, proto Vám garantujeme odpověď nejpozději do dvou pracovních dnů od přijetí zprávy.